+421 905 948 192

2-DAY FIDIC CERTIFIED TRAINING

Vážení užívatelia FIDIC zmluvných podmienok.

Advokátska kancelária KOTVAN zorganizovala v Bratislave FIDIC certifikovaný seminár. 

Seminár odprednáša anglický právnik, ktorý má medzinárodné skúsenosti a je certifikovaným trénerom priamov vo FIDIC organizácii. Viac informácií o trénerovi sa dozviete na jeho stránke https://dedezade.co.uk/ prípadne na jeho linkedin profile http://linkedin.com/in/dedezade.

Prednáška bude v anglickom jazyku, ale v prípade záujmu o preklad, zvažujeme zabezpečiť simultánne prekladanie.

Seminár je určený tým, ktorí už majú základnú znalosť ohľadom FIDIC zmluvných podmienok. Súčasťou seminára sú aj workshopy, kde si v rámci praktických cvičení účastníci budú pod dohľadom trénera riešiť prípady.

S ohľadom na skutočnosť, že na Slovensku používame väčšinou iba červenú a žltú knihu, nebudeme sa zaoberať striebornou a taktiež sa zameriame na vydanie 1999, hoci si povieme, niektoré vhodné zmeny z nového vydania 2017, ktoré by bolo dobré zakomponovať do osobitných podmienok už teraz.

Nakoľko má Taner skúsenosti aj z iných krajín a aj s rozhodovaním sporov, veľmi zaujímavá bude časť, kde nám poradí ako si pripraviť prípad, ako ho predniesť na KRS, resp. súde/arbitráži a ako sa na niektoré známe problémy pozerajú sudcovia/adjudikátori.

Budem rád ak bude tento seminár priestorom na networking, preto navrhujem prvý deň po tréningu aj neformálne stretnutie.

Keďže FIDIC zmluvné podmienky používajú najma štátne akciovky a verejné organizácie/orgány, a mám záujem, aby sa zúčastnili aj zamestnanci týchto osôb, pre týchto zamestnancov sme znížili účastnícky poplatok na polovicu.

Účastnícky poplatok je 700 EUR bez DPH (840 s DPH).

V rámci semináru sú zabezpečené občerstvenie a informačný materiál.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, alebo odporučenie, kontaktujte ma osobne na peter@kotvan.sk